Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cctools:nastroje:povrch_mistnosti [2019/09/20 10:00]
admin
cctools:nastroje:povrch_mistnosti [2019/10/30 08:59] (aktuální)
ccteam [Nastavení]
Řádek 32: Řádek 32:
  
 Pokud k zanesení informací o povrchových úpravách používáte nástroj Malba, lze také **//Přidat malbu//**. Informace, se tentokrát nečerpají z žádného z výše uvedených parametrů, ale z **Klíčové poznámky** materiálu použitého k malbě. Stejně tak se informace nezapisují do parametrů místností Povrchová úprava stěny/​stropu/​podlahy,​ ale do parametrů FINÁLNÍ POVRCHOVÁ ÚPRAVA STĚNY/​STROPU/​PODLAHY,​ které je třeba si vytvořit. Nejsnáze přes [[cctools:​nastroje:​nastavenicctools|Nastavení]] - **Nastavení parametrů**. Pokud k zanesení informací o povrchových úpravách používáte nástroj Malba, lze také **//Přidat malbu//**. Informace, se tentokrát nečerpají z žádného z výše uvedených parametrů, ale z **Klíčové poznámky** materiálu použitého k malbě. Stejně tak se informace nezapisují do parametrů místností Povrchová úprava stěny/​stropu/​podlahy,​ ale do parametrů FINÁLNÍ POVRCHOVÁ ÚPRAVA STĚNY/​STROPU/​PODLAHY,​ které je třeba si vytvořit. Nejsnáze přes [[cctools:​nastroje:​nastavenicctools|Nastavení]] - **Nastavení parametrů**.
 +
 +Pokud do místnosti umístíte rodinu **Obklad.CC**,​ přenesou se parametry z rodiny do parametru //​Povrchové úpravy stěny//.
  
 V případě, že máte v místnosti hygienického zařízení umístěnu WC předstěnu nebo modelovaný obklad pouze do určité výšky, nevepsala by se do hodnoty parametru Povrchové úpravy stěny stěna, která je za ní. Proto je možné nastavit pro jednotlivé kategorie **//Krok hledání//​**,​ o který se bude objem místnosti posouvat a ověřovat, zda se za předstěnou nenachází další element s jinou povrchovou úpravou. V případě, že máte v místnosti hygienického zařízení umístěnu WC předstěnu nebo modelovaný obklad pouze do určité výšky, nevepsala by se do hodnoty parametru Povrchové úpravy stěny stěna, která je za ní. Proto je možné nastavit pro jednotlivé kategorie **//Krok hledání//​**,​ o který se bude objem místnosti posouvat a ověřovat, zda se za předstěnou nenachází další element s jinou povrchovou úpravou.
  • cctools/nastroje/povrch_mistnosti.txt
  • Poslední úprava: 2019/10/30 08:59
  • autor: ccteam